AYDOĞANLAR Kahve-Baharat


    
         

     
ANASAYFA GALERİ İLETİŞİM
ENG    
 

Firmamız ticari faaliyetine 1921 yılında Aydoğan Ticaret adı altında başlamış olup , dört nesilden beri , kahve , baharat ve gıda sektöründe faaliyetine devam etmektedir.1994 yılında Aydoğanlar Kahve Baharat Gıda San. ve Tic.Ltd. Şti. olmuştur.Her yıl madalya ve takdirname ile ödüllendirilen firmamız , mesleğinde lider bir kuruluştur. 


KURUMSAL
ÜRÜNLER
 
Banka Hesap Numaralarımız
Ödüllerimiz
Ürün Listesi
KURUMSAL
 

             Firmamız ticari faaliyetlerine 1921 yılında Aydoğan Ticaret adı altında başlamış olup ,1994 senesinde Aydoğanlar Kahve Baharat Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. olmuştur.

           Şirketimiz kahve,baharat ve gıda sektöründe ithalat-ihracat ve yurtiçi toptan satış yapan lider bir kuruluştur.

             Aydoğanlar firması, yurtiçi ve yurtdışında saygın ve güvenilir bir kuruluştur. Bu saygınlığını mal alım ve satımlarında dürüst olmakla, en iyi kaliteyi alıp satmakla, taahhütlerini zamanında eksiksiz yerine getirmekle, yurtiçi ve dışında problem çıkarabilecek kişi ve kuruluşlarla iş yapmamakla kazanmıştır. Bu yüzden Aydoğanlar, müşterilerinin birinci tercihi olmuştur.

           Firmamıza duyulan bu güvenin devamlılığını sağlamak bizim vazgeçilmezimizdir. Bu bakımdan kalite, güleryüz, güvenilirlik ve dürüstlük olgularından asla taviz vermemekteyiz.

          Aydoğanlar firması çabuk hizmet, kaliteli ürün, dürüst alıcı ve satıcı yelpazesini geliştirmeyi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı ilke edinmiştir.

 
 
 
   
 
 
Copyright 2010 - Aydoğanlar Kahve Baharat efesweb